Paksi galibák miatt ugrott rekordra az áramimport
Két hónapra elvesztette a termelése negyedét a paski atomerőmű, és mellette még olykor további részeket is, de a 4-es reaktorblokk főjavítása tegnap éjszaka befejeződött, az állami cég szerint pedig minden rendben van.




