BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

rezsicsökkentés

06.
28.
23:35

Csődközeli helyzetbe került az Alföldvíz - levelet küldtek Orbánnak a dolgozók

Csödközeli helyzetbe került az 1200 főt foglalkoztató Alföldvíz az elmúlt évek kormányzati intézkedései - egyebek mellett a rezsicsökkentés - miatt. A cég szakszervezete Orbán Viktor miniszterelnöknek már három levelet írt, de hiába. A negyediket személyesen vitték el a Miniszterelnöki Hivatalba, amelyet átvettek és ígéretet kaptak arra, hogy hétfőn tárgyalóasztalhoz ülnek velük.

Szerző(k):
Szabó Zsuzsanna