Turbinaalkatrész-gyártó üzem települ Debrecenbe
Gázturbina-alkatrészeket gyártó üzem kezdi meg működését Debrecenben, várhatóan októberben. A körülbelül egymilliárd forintos beruházással létrejövő vállalkozás mögött a NAPI Gazdaság információi szerint a svájci Sulzer konszern áll, amely holland leányvállalatán, az Eldim BV-n keresztül fektet be Magyarországon.
