Áderhez fordult az RTL a reklámadó miatt
Levélben fordult Áder János köztársasági elnökhöz az RTL csoport, azt kérve az államfőtől: ne írja alá a reklámadóról szóló törvényt, mert az szerintük \"sérti közösen vallott európai értékeinket, így elsősorban a sajtószabadságot és a versenysemlegességet\".



