A reklámadó a plázás kereskedőkön is csattan
Előfordulhat, hogy a plázák bérlőinek, illetve az áruházláncok beszállítóinak még több hozzájárulást kell fizetniük az üzemeltetőknek, mert a reklámadó terhét rájuk hárítják az üzletházak - írta a Magyar Nemzet.




