Milliárdokat vett ki a kormány Simicska zsebéből
A tavalyi harmadára esett vissza a Simicska Lajoshoz köthető reklámbirodalom részesedése az állami - amúgy az egy évvel korábbinál kisebb - reklámkiadásokból.
Milliárdokat vett ki a kormány Simicska zsebéből
A tavalyi harmadára esett vissza a Simicska Lajoshoz köthető reklámbirodalom részesedése az állami - amúgy az egy évvel korábbinál kisebb - reklámkiadásokból.
Nagyon sürgős a kormánynak a 25 milliárdos médiatender
Hétfőn írja alá a Nemzeti Kommunikációs Hivatal (NKH) a szerződést azzal a három céggel, amely elnyerte az állami hirdetések kezelésére vonatkozó 25 milliárd forint keretösszegű tendert - jelentette ki az NKH elnöke szombaton, az M1 aktuális csatorna műsorában.
Ki nem találná, kik nyerték a 25 milliárdos állami gigatendert!
A HG360, a Trinity International - Young and Partners kettős, illetve a Mindshare Médiaügynökség lehet a győztese annak a 25 milliárd forintos állami kommunikációs gigatendernek, amelyre még áprilisban írta ki a közbeszerzést a Nemzeti Kommunikációs Hivatal - írja a 444.hu.
Újabb 600 milliót költünk kormányhirdetésre
Tájékoztató kampány indul a működő magyar reformokról - jelentette be Kovács Zoltán kormányszóvivő. A bevándorlásos 300 milliós kampány után erre 600 millió forintot költenek.
Lázár belátta: rossz döntést hoztak
Lázár János szerint a kormány hibás döntést hozott 2012-ben, amikor betiltotta a reklámok közutak melletti elhelyezését. Most a kormány újra engedélyezi, miután a reklámelhelyezési jogok megfelelő kézbe kerültek.