Nagy változások a közutak mentén - új javaslattal állt elő a kormány
Megint lehet reklámtáblákat elhelyezni a közutak mentén – legalábbis ezt javasolja a kormány. Persze nem mindenkinek, és nem akármilyen reklámtáblákat. Viszont jó hír, hogy nem kellene közterület-használati díjat fizetni.




