BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

reklám

02.
27.
11:23

Újra nagy bírságot kapott a Magyar Telekom (bővített)

A GVH jogsértőnek ítélte a Magyar Telekom Nyrt. összehasonlító reklámjait, mert azokban a társaság nem tárgyilagosan hasonlította össze saját és versenytársai 4G mobilinternet-hálózatát. Az „A Telekom 4G mobilinternetet választják a legtöbben. Bízd rá magad!” szlogenű kampánnyal elkövetett jogsértésért 35 millió forint bírságot szabott ki a GVH a Telekomra. A Magyar Telekom jelezte az MTI-nek, várhatóan bíróságon támadja meg a határozatot.

Szerző(k):
Domokos László