Nagy reform a koronavírus-járványban - így látják a magyarok
Tavaly októberben, a koronavírus-járvány második hullámának felfutása idején fogadták el az egészségügyi ellátórendszert idén januártól, illetve márciustól alapjaiban megváltoztató törvényt. A reform időzítését az egészségügyi szakértők közül többen is elhibázottnak találták, és mint az a Pulzus Kutató friss, a Napi.hu számára készített közvélemény-kutatásából kiderül, a lakosság jelentős része sem ért egyet a változtatások időpontjának megválasztásával. Leginkább a középkorú, budapesti, diplomások helytelenítették, hogy az átalakításra a járvány idején került sor.




