A kormány feljelentést tett Quaestor-ügyben
A Kormányzati Ellenőrzési Hivatal (Kehi) szerint hűtlen kezelés követett el a Magyar Fejlesztési Bank (MFB), amikor nyolc milliárdos hitelt nyújtott az ETO Park projekt finanszírozására.
A kormány feljelentést tett Quaestor-ügyben
A Kormányzati Ellenőrzési Hivatal (Kehi) szerint hűtlen kezelés követett el a Magyar Fejlesztési Bank (MFB), amikor nyolc milliárdos hitelt nyújtott az ETO Park projekt finanszírozására.
Elérte a Quaestor-botrány a győri futballistákat is: nincs pénz
A márciusban nehéz helyzetbe került Győri ETO FC nem tud fizetni labdarúgóinak - a Nemzeti Sport információi szerint.
Tarsoly rosszkor hívta Szijjártót
A miniszter szerint március 6. és 9. között valamikor - pontos dátumot nem tudott - Tarsoly Csaba telefonon felhívta, hogy időpontot kérjen tőle, de mivel neki „jönnie-mennie” kellett, ezért nem tudott találkozni vele - írja az Index.
Zdeborszky nem emlékszik Quaestor-hitelre
Zdeborszky György, a Magyar Fejlesztési Bank (MFB) igazgatóságának volt elnöke kedden azt mondta az M1 Híradójának, nem emlékszik arra, hogy a pénzintézet 17 milliárd forintos hitelt nyújtott a Questornak 2010 előtt.
Brókerbotrány: a becsületesek fizessenek a bűncselekmény áldozatainak?
Az orvosi műhiba-perek során megítélt egyre nagyobb összegek esetében sem vetődik fel, hogy az adott városban vagy országban praktizáló összes többi, vétlen sebész fizessen a felelős helyett. Ha egy befektetési szolgáltató betartja a törvényeket, akármilyen rosszul is gazdálkodik, el is veszti saját tőkéjét, az ügyfelek pénze - elvileg- nem tűnhet el. Ha mégis, akkor az már alaposan felveti a felügyeleti hatóság felelősségét. Egy 10-15 éven át tartó bűncselekmény-sorozat különösen...