BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

posta

01.
27.
21:13

Patthelyzet: túl szép volt, hogy igaz legyen az állami alkalmazottak 15 százalékos béremelése?

Januárban már aligha lesz megállapodás az állami közszolgáltató cégeknél a fizetések idei rendezéséről, noha a vasútnál, a Volánnál, a postánál, és a közműszektorban is gyors bértárgyalásokra készültek a képviseletek és a munkáltatók. Most úgy tűnik, hogy holtpontra jutottak az egyeztetések, noha az országos érdekegyeztető fórumon elhangzott elvekkel mindenki egyetértett. Lázár János kezében lehet a megoldás?

Szerző(k):
Nagy Kristóf