Június végén lejár a pénzváltók engedélye
A pénzváltók engedélye a hónap végén lejár, azután csak valamely bank ügynökeként végezhetnek ilyen tevékenységet. A váltók több mint fele még nem kért engedélyt, köztük a Magyar Posta sem. Amelyikük jogosulatlanul tovább dolgozik, arra akár a Btk. szerinti büntetés is várhat.
