BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

pénztárgép

06.
26.
08:23

Az egészségügyben nem akar fehéríteni a kormány?

Az egészségügyi szolgáltatók közül csak a gyógyszertárak lesznek a jövőben online kapcsolatban az adóhatósággal, annak ellenére, hogy egy felmérés szerint tavaly a lakosság több mint negyede vett igénybe magánfinanszírozású egészségügyi ellátást, és az adóhatóság szerint a szolgáltatók közül jelentős számban felejtkeznek el a nyugtaadási kötelezettségükről - írja a Világgazdaság.

Szerző(k):
MTI-Eco