Odacsapott a kormány, ez bizony fájni fog
Nagyon rosszul járnak a szakképző intézményekben dolgozó tanárok - derül ki a szakképzési törvény végrehajtási rendeletéből. Egyebek mellett önként vállalt túlmunkának minősítették a helyettesítést.
Odacsapott a kormány, ez bizony fájni fog
Nagyon rosszul járnak a szakképző intézményekben dolgozó tanárok - derül ki a szakképzési törvény végrehajtási rendeletéből. Egyebek mellett önként vállalt túlmunkának minősítették a helyettesítést.
Átadták a tanárok a petíciójukat a szaktárcáknak - ezért nagy a felháborodás
Átadták a Pedagógusok Szakszervezetének (PSZ) követeléseit tartalmazó petíciót az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) és az Innovációs és Technológiai Minisztérium (ITM) részére szombaton kora délután Budapesten - adta hírül az MTI.
Háromnegyed milliárd forintért képezik tovább a pedagógusokat
Egyedüli ajánlattevőként a Prekog Alfa Szolgáltató és Tanácsadó Kft. végezheti a "30 éve szabadon" emlékévhez kapcsolódó pedagógus továbbképzést, nettó 787 millió forintért.
Áderhez fordultak a pedagógusok
A Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) levélben kérte az államfőt, ne írja alá az új szakképzési törvényt - közölte az érdekvédelmi tömörülés szerdán az MTI-vel.
Rácsaptak a pedagógusok az asztalra, ultimátumot adtak a kormánynak
A Pedagógusok Szakszervezete (PSZ) azt várja a kormánytól, hogy hozzon döntést az oktatásban dolgozók béremeléséről - idézi az MTI a tanács szerdai közleményét.