A szakszervezetek gyengítésével folytatódhat az adok-kapok
Elsősorban a pedagógus szakszervezetek gyengítését célozhatja az a tervezet, amely eltörölné a közszférában a munkavállalók automatikus tagdíjfizetését, legalábbis szakszervezeti körökben ezt tartják a legvalószínűbb magyarázatnak – értesült a Napi.hu. A tervezet egyes kamarákat is érinthet.




