Lázadás, összefogás, sztrájk - tüntetett az ellenzék Budapesten
Közös tüntetést szervezett Budapesten az összes ellenzéki párt, valamint Márky-Zay Péter mozgalma is. Dobrev Klára, a DK EP-listájának vezetője lázadásra kérte az embereket, Márky-Zay Péter hódmezővásárhelyi polgármester szerint Orbán retteg az összefogástól, míg a jobbikos Jakab Péter szerint a miniszterelnök egy elmebeteg. Az LMP-sek klímaforradalmat akarnak, a fiatalok pedig saját 12 pontot állítottak össze. Összefoglaló az eseményekről.




