Forgalomból kivont pénzeket raboltak el a panamai reptérről
Egymillió dollárnyi forgalomból kivont pénzt zsákmányoltak a panamai reptér teherhangárából, a sérült bankjegyek arra vártak, hogy visszaküldjék őket az Egyesült Államokba, ahol megsemmisítették volna azokat - írja a 24.hu.




