BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

paksi_bővítés

05.
30.
15:31

Paksi bővítés: Orbán és Matolcsy is a bizottságban

Nemzetgazdasági jelentőségére való tekintettel a kormány úgy döntött, hogy Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével kormánybizottságot állít fel a paksi atomerőmű telephelyén létesítendő új atomerőművi blokkra (blokkokra) vonatkozó beruházással kapcsolatos stratégiai döntések előkészítésére. A bizottság további két tagja Németh Lászlóné nemzeti fejlesztési miniszter és Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter.

Szerző(k):
Economx