Paksi bővítés: Orbán és Matolcsy is a bizottságban
Nemzetgazdasági jelentőségére való tekintettel a kormány úgy döntött, hogy Orbán Viktor miniszterelnök vezetésével kormánybizottságot állít fel a paksi atomerőmű telephelyén létesítendő új atomerőművi blokkra (blokkokra) vonatkozó beruházással kapcsolatos stratégiai döntések előkészítésére. A bizottság további két tagja Németh Lászlóné nemzeti fejlesztési miniszter és Matolcsy György nemzetgazdasági miniszter.



