Rengeteg pénzt költött el a kormány - titkolózik az NGM
A kormány az év első két hónapjában összesen 34 milliárd forintot elköltött a költségvetés tartalékából - ilyen mértékű év eleji költésre még soha nem volt példa. Az NGM a konkrét adatot inkább titokban tartaná, az erre vonatkozó kérdésre nem válaszoltak. A következő négy hónapra 6 milliárd maradt a váratlan kiadásokra - így például a padlót fogott bankok ügyfeleinek megsegítésére.


