Nem tudják elhelyezni a Paksra hívott oroszokat
Az atomerőmű-bővítés miatt már több száz munkás és mérnök érkezett a városba, de a csúcsidőszakban 8 ezer ember várható.
Nem tudják elhelyezni a Paksra hívott oroszokat
Az atomerőmű-bővítés miatt már több száz munkás és mérnök érkezett a városba, de a csúcsidőszakban 8 ezer ember várható.
Kis híján áram nélkül maradt Magyarország
A Paksi Atomerőmű termelését sorozatosan visszafogó meleg vizű Duna és az esti gyakori légkondicionáló-használat miatt extrém hónapot hagytunk magunk mögött. Áramimportra is szükség volt a rendszeregyensúly megtartásához. Ami sikerült is, de nézzük meg, milyen áron.
Az idei Eb-n is részt vevő magyar focista a szaúdi ligába igazolt
A játékos megannyi sztárral néz majd farkasszemet a szaúdi ligában.
Elvonták a pénzt, majd tárgyalni hívták a paksi vezetést
Miután különleges gazdasági övezetté nyilvánították az atomerőmű területét, amivel megfosztották a várost az évi hatmilliárdos iparűzési adótól, most tárgyalni hívta a kormány az októbertől ellenzéki vezetésű település polgármesterét.
Ismét vissza kellett fogni Paks termelését
Megint túl meleg volt a Duna vize.