Százmilliók folynak el itthon a \"semmire\"
Magyarország jelenleg azért fizet 235 millió forintot, hogy az orosz fél fenntartsa a paksi atomerőmű bővítésére vállalt 8 milliárd eurós hitelkeretét. A projektet egyelőre az Európai Bizottság vizsgálja, ezért se építkezni, se a hitelkeretet lehívni nem lehet még. Valószínűleg idén még egy kapavágást sem ejtenek.


