Túlteljesített Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 2,1 százalékos emelkedéssel 18 113 ponton zárt csütörtökön, 15,2 milliárd forintos forgalmat követően.
Túlteljesített Budapest
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 2,1 százalékos emelkedéssel 18 113 ponton zárt csütörtökön, 15,2 milliárd forintos forgalmat követően.
Veszteségben szenved Budapest
A reggeli órákban eséssel indított a Budapesti Értéktőzsde, a BUX a kezdeti mínuszokból ugyan faragott le, de még így is 0,8 százalékos veszteségben, 17 792 ponton állt 11 óra körül.
Itt a jó hír: mindenki hisz a magyar nagybankban
Folyamatosan érkeznek a felminősítések az OTP részvényeire a bankadó tegnap bejelentett tervezett mérséklése nyomán. Az elemzők szerint 400-600 forint közötti értékben növelhetné az adócsökkentés a bank papírjainak fair értékét.
Az OTP húzta fel Budapestet
A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 326,56 pontos, 1,88 százalékos emelkedéssel, 17 665,69 ponton zárt hétfőn.
Robbant az OTP Orbán bejelentésére
A kormány jövőre jelentősen csökkenti a bankadót. A hírre csaknem ötszázalékos emelkedéssel reagált az OTP.