Nem dőlhetnek hátra a bankok, csak aprópénzt oszthatnak ki
Az Európai Központi Bank ugyan engedi a jobb állapotban lévő bankoknak, hogy osztalékot fizessenek, de szigorú korlátozások mellett. Sokan nem fognak örülni a lépésnek.
Nem dőlhetnek hátra a bankok, csak aprópénzt oszthatnak ki
Az Európai Központi Bank ugyan engedi a jobb állapotban lévő bankoknak, hogy osztalékot fizessenek, de szigorú korlátozások mellett. Sokan nem fognak örülni a lépésnek.
Enyhítésről döntöttek, fizethetnek a bankok
Az Európai Központ Bank (ECB) várhatóan enyhít eddigi szigorán, s az eurózóna bankjai jövőre visszatérhetnek az osztalékfizetésekhez. Azért nem tér vissza a járvány előtti szép világ
Meglepte az elemzőket a Facebook és a Google is
Az előzetesen vártnál jobb eredményekről számolt be a Facebook és a Google anyacége is a harmadik negyedévben.
Új magyar sikercég született
A Vasútvill Kft. három év alatt 6,6 milliárdos nyereséget ért el, amiből eddig 4,4 milliárdos osztalék kifizetéséről döntöttek a tulajdonosok - írja a 24.hu.
Szigorít az MNB: ne legyen se bónusz, se osztalék
Az MNB új körlevélben – a nemzetközi szervezetekkel összhangban – megerősítette a tavasszal publikált elvárásait, amely szerint idén továbbra sem javasolja a magyarországi biztosítóknak osztalék- és részvényvisszavásárlási kifizetések, illetve a változó javadalmazások teljesítését. A vírushelyzetből fakadó gazdasági kockázatok továbbra is fennállnak.