Az OTP részvényesei még várhatnak az osztalékra
Az MNB meghosszabbította az osztalékfizetésre, részvény-visszavásárlásra és teljesítményjavadalmazásra vonatkozó korlátozásait. Az ok: a törlesztési moratórium meghosszabbítása. Magyarországon ez főleg az OTP részvényeseit érinti.




