BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

oszkó_péter

06.
14.
17:15

Fellázadtak Orbán miniszterei - további megszorítások jönnek?

„Fellázadtak a miniszterek”, ezért kényszerült rá a kormány a minisztériumi kiadások növelésére és ezért emeli a tranzakciós adóbevételeket a kormány – vélekedett a Napi Gazdaságnak nyilatkozó költségvetési szakértő, Romhányi Balázs. Oszkó Péter volt pénzügyminiszter szerint a korai büdzsé elfogadásának egyetlen eredménye az lesz, hogy többször kell módosítani.

Szerző(k):
Papp Zsolt