A belügy államtitkára az országos bombariadóról: Mindenki biztonságban van
Közös sajtótájékoztatót tartott kora délután az Országos Rendőr-főkapitányság és a Belügyminisztérium a bombariadóval kapcsolatban. A 300 felé közelít az érintett iskolák száma, de az államtitkár szerint senki sincs veszélyben.




