BUX 139301.72 -0,14 %
OTP 45300 0,85 %
header

ORFK

01.
13.
14:41

Befagyott a Balaton a part mentén, bírságot is kaphat, aki jégre megy

A Balatonon jelenleg életveszélyes a jégen tartózkodás - írja közleményében a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság. A hajnalra virradóra a parti sáv egyes részein és a kikötőkben kialakult jég alkalmatlan és életveszélyes a közlekedésre és a sportolásra. Aki a tiltás ellenére szabad vizek jegére megy, azt pénzbírsággal sújthatja a rendőr, a közterület-felügyelő, a halászati őr vagy a katasztrófavédelmi szerv munkatársa.

Szerző(k):
Domokos Erika
12.
31.
16:25

Palocsay: miért engedik, hogy kifoszthassák az óvatlan netes vásárlót?

Rohamtempóban fejlődik és nyer egyre nagyobb teret az internetes kiskereskedelem itthon is, amely azonban az elmúlt évek vírusválságos időszakaiban azt is megmutatta, hogy komoly lemaradása van a szabályozásban, a felhasználói oldalán is. A Napi.hu videós podcastjában Palocsay Gézát, a Jófogás és a Használtautó weboldalakat működtető Adevinta Hungary ügyvezetőjét kérdeztük a miértekről és a hogyan továbbról.

Szerző(k):
Rácz Gergő