A magyar kormány kötelezettségszegési eljárást kezdeményezett Ausztria ellen
A magyar kormány Marianne Thyssen foglalkoztatásért és szociális ügyekért felelős uniós biztoshoz fordult, hogy indítson kötelezettségszegési eljárást Ausztria ellen az új osztrák családtámogatási szabályozás miatt - közölte Völner Pál, az Igazságügyi Minisztérium parlamenti államtitkára hétfőn az MTI-vel.




