BUX 139495.62 1,36 %
OTP 44920 2,14 %
header

Orbán-kormány

03.
19.
11:57

Orbán Viktor amerikai képviselőkkel tárgyalt

A kétoldalú biztonságpolitikai és gazdasági együttműködés aktuális kérdéseiről, illetve Magyarország és a közép-európai térség energiaellátásáról is tárgyalt kedden Orbán Viktor miniszterelnök az Egyesült Államok kongresszusának Budapestre látogató, négy szenátorból és két kongresszusi képviselőből álló kétpárti delegációjával - tájékoztatta az MTI-t Havasi Bertalan, a Miniszterelnöki Sajtóirodát vezető helyettes államtitkár.

Szerző(k):
Dzindzisz Sztefan