Nem volt jó hangulat a tőzsdéken
Alacsony forgalommal és veszteséggel zárt a BÉT szerdán. A vezető részvények közül csak a Mol tudott erősödni, ami összefügg azzal, hogy az OPEC+ képviselői jelentős olajkitermelés-csökkentésről döntöttek. Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek is.



