A Matáv még nem foglalkozik a Westel-opció lehívásával
Utolsó hónapjába lépett a Matáv Westel-opciója, ám még mindig nem lehet tudni, mi a magyar távközlési szolgáltató - vagy inkább az őt ellenőrző Deutsche Telekom - szándéka a lehívással kapcsolatban. Egy távközlési konferencia szünetében Straub Elek, a Matáv elnök-vezérigazgatója ugyan ismét utalt a lehívásra, ám a Matáv szóvivője lapunk érdeklődésére sietett leszögezni: nem született még döntés a 885 millió dolláros kérdésben. Részletek a mai NAPI Gazdaságban.
