BUX 138821.67 -0,48 %
OTP 44890 -0,07 %
header

önkormányzat

09.
03.
08:31

Kölcsönökből élnek, alig esznek az önkormányzati dolgozók

A balmazújvárosi önkormányzat alkalmazottai sem a városházán, sem a hozzátartozó intézményekben nem kapnak fizetést - három hónapja. A polgármester a Fidesz-frakcióra mutogat, mert az megakadályozta, hogy a testület elfogadja az idei költségvetést, a Közigazgatási és Területfejlesztési Minisztérium pedig a polgármesterre, mert szerinte ő nem hajlandó a képviselő-testülettel együttműködni, és jogszerűen megalkotni Balmazújváros költségvetését.

Szerző(k):
L. K.