A Telekom, a Yettel és a One egyformán lép, a pénztárcánk bánja
Ígérték, be is vezetik: a Yettel, a Telekom és a One is 4,4 százalékot emel a tarifákon.
Ezért volt csendes karácsonya a legtöbb magyarnak
Soha ennyit nem tévéztünk és neteztünk az évvégi ünnepek alatt, mint 2025-ben. Rekordokat mértek a mobilszolgáltatók.
A 4iG leányvállalata nyerte az országos 5G frekvenciapályázatot Észak-Macedóniában
Több mint egy év múlva indulhat majd a kereskedelmi 5G szolgáltatások bevezetése.
Komoly bírságot szabott ki a GVH, még a Vodafone áll a háttérben
A GVH a 352 milliós bírság kiszabásánál enyhítő tényezőként értékelte a bírság összegének meghatározásakor, hogy a One Magyarország Zrt. együttműködő volt, elismerte a jogsértést, lemondott a jogorvoslati jogáról, és 2024 májusától megszüntette a kifogásolt kereskedelmi gyakorlatot.
Így már nem kell szűrőszoftver: új szolgáltatást nyújt a gyermekek védelmére a három nagy internetcég
Új, ingyenesen igényelhető szűrt internetszolgáltatás jelenik meg Magyarországon, a nagy mobilszolgáltatók 2026 elejétől járulnak hozzá, hogy a kiskorúak felnőtt tartalomhoz ne férjenek hozzá. A szolgáltatás ingyenesen igényelhető már meglévő előfizetésre, használata egyszerű és hatékony.
Bosszankodhatnak az ügyfelek: totális hálózati káosz a One-nál
Kedd kora reggel több budapesti kerületben és vidéki településen is akadozott a One hálózata, nem működött az internet, a one.hu weboldal és a One app sem. A szolgáltató fél 9 körül már azt jelezte, hogy a belföldi mobilhálózatban sikeresen elhárította a hibát.