Válság ide vagy oda: az olajcégeknél a legnagyobb osztogatás
Az infláció, a megugró energiaárak és a recesszió veszélye ellenére a második negyedévben annyi osztalékot vettek ki a tőzsdei cégekből a részvényesek, mint még soha. A nagy pénzosztást az energetikai cégek, az autóipari vállalatok és a feltörekvő piaci cégek vezették.




