Új szolgáltatást indít a Magyar Telekom
Az okos eszközök biztonságos és zavarmentes kommunikációját biztosító, úgynevezett NarrowBand-IoT (NB-IoT) hálózatot indított a Magyar Telekom Budapesten.
Új szolgáltatást indít a Magyar Telekom
Az okos eszközök biztonságos és zavarmentes kommunikációját biztosító, úgynevezett NarrowBand-IoT (NB-IoT) hálózatot indított a Magyar Telekom Budapesten.
Okostelefonra megy az MNV
A jövőben bárki számára könnyen hozzáférhető válnak az állami vagyonnyilvántartási adatok, és javul az ingatlangazdálkodás hatékonysága is, azoknak a fejlesztéseknek köszönhetően, amelyeket a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (MNV) Zrt. által vezetett konzorcium 2,549 milliárd forint vissza nem térítendő európai uniós támogatása fedez - adta hírül az MNV.
Ez a K&H nagy dobása
November 2-tól a bankkártya helyett elég egy erre alkalmas mobiltelefon a K&H ügyfeleinek, ha fizetni szeretnének, mert elindult a bank új digitális terméke, a K&H mobiltárca - jelentette be a társaság.
Egyelőre a disznók győztek, de visszavágnak a dühös madarak
Már több mint 5 százalékot estek néhány nappal bevezetésüket követően az Angry Birds-öt kifejlesztő finn Rovio részvényei. A menedzsment azonban optimista, szerintük hamarosan bebizonyítják, hogy nem egytermékes cégről van szó és jövőképük meglapozott.
Reklámújságok: ekkora összeget varrna a kormány az áruházak nyakába
A reklámújságok környezetvédelmi termékdíját már majdnem duplázná a kormány jövőre, a 2015 előttihez képest, hiszen két évvel ezelőtt már volt egy emelés. Az emelési javaslat mintegy 2,5 milliárd forintnyi többlethez juttathatja a költségvetést évente - becsülte a Blokkk.com. Ez jóval magasabb összeg, mint amekkorát a reklámszakma képviseletei becsültek nemrég.