Orbán Viktor is leadja a mobilját?
A rövid válasz: igen. „Ha valaki megszegi az előírást, a renitenst Pintér Sándor belügyminiszterre bízzák.”
Orbán Viktor is leadja a mobilját?
A rövid válasz: igen. „Ha valaki megszegi az előírást, a renitenst Pintér Sándor belügyminiszterre bízzák.”
Az milyen, amikor családfők adják le a telefonjaikat a mobiltilalom miatt?
Elég abszurd helyzeteket produkál az iskolai mobiltilalom, annak ugyanis nincs felső korhatára.
Minden eddiginél nagyobbat gurított a Garmin: megérkeztek az új csúcsmodellek
A sportórák éllovasa az eddigi legfejlettebb modellekkel érkezik.
Nem ciki már a levetett kütyü, divatba jött a használt telefon
Két éve törtek be a magyar piacra, de mára már a startup létből kitört a román vállalkozás, mondta Blaumann Bence, a Rejoy.hu ügyvezető igazgatója.
A kormányülésről is kitiltották a mobilokat
A júliusban hivatalba lépett holland kabinet tagjainak a heti ülések alatt páncélszekrénybe kell tenniük a készülékeiket.