Példátlan eset a magyar egészségügyben - így hat a táppénzszigor
A tervezettnél 37 milliárdnál kevesebb lett az OEP-kassza hiánya július végén - írja a Népszabadság. A VG szerint az önkormányzatok támogatják a kórházállamosítást.
Példátlan eset a magyar egészségügyben - így hat a táppénzszigor
A tervezettnél 37 milliárdnál kevesebb lett az OEP-kassza hiánya július végén - írja a Népszabadság. A VG szerint az önkormányzatok támogatják a kórházállamosítást.
Árzuhanást hozott az új gyógyszerlicit
Beváltotta a hozzá fűzött reményeket a gyógyszergyártói árlicit szabályainak módosulása.
Pénzt kapnak a kórházak
Betegellátási feladataik elvégzésre összesen 255 kórház számára mintegy másfélmilliárd forint többletforrást biztosít a Nemzeti Erőforrás Minisztérium (Nefmi).
Százmilliárddal tartoznak - mégis titokban maradhat személyük
Miközben 120 milliárd forintot von ki a kormány az egészségbiztosító költségvetéséből, titok övezi a közel 105 milliárdos járulékkal tartozók körét - ismerteti a pénteki Világgazdaság.
Brutális adat érkezett - százmilliárddal tartoznak a kórházak
A hazai kórházak összesen 116,8 milliárd forinttal voltak adósak a szállítóiknak a legfrissebb, 2011 márciusi adatok szerint. A féléves adatokat a következő hetekben hozhatja nyilvánosságra a Nemzeti Erőforrás Minisztériuma.