Vannak, akiket még a NAV sem lát
Hiába lennének Magyarországon csak sürgősségi egészségügyi ellátásra jogosultak januártól a külföldön dolgozó és ott adót, járulékot fizető magyarok, az Országos Egészségbiztosítási Pénztár (OEP) csak azokat tudja szankcionálni, akik önként lemondanak a magyarországi ellátásról - írta a Világgazdaság.




