Az E-Alapban 4,5 milliárdos a hiány
Az Egészségbiztosítási Alap 4,5 milliárdos hiánnyal zárta az első négy hónapot. A gyógyító megelőző ellátásokra 28 milliárd, ezen belül gyógyszertámogatásra az előirányzottnál 20 milliárddal többet költöttek április végéig - derül ki az Országos Egészségbiztosítási Pénztár (OEP) honlapján közölt adatokból.




