Idén rosszul járt, aki később ment nyugdíjba
Éveken keresztül sokaknak érdemes volt néhány hónapot még munkában tölteni, hogy a nyugdíjazást csak a következő évben kérjék. Az infláció azonban alaposan belepancsolt ebbe a helyzetbe - hívta fel a figyelmet az Azénpénzem.hu




