Vörösben zárt Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után veszteséggel fejezték be a keddi kereskedést az európai értékpapírpiacok.
Vörösben zárt Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után veszteséggel fejezték be a keddi kereskedést az európai értékpapírpiacok.
Frankfurt erősödött, London és Párizs gyengült a nap végére
Vegyesen zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék kedden.
Erősödéssel zárt Európa
Erősödéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék hétfőn - írja az MTI.
Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek
Emelkedéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek kedden, miután a legfrissebb adatok azt mutatják, hogy a gazdaság a vártnál gyorsabban talpra áll a koronavírus-járvány miatti erős visszaesés után - írja az MTI.
Mérsékelt emelkedéssel nyitott Nyugat-Európa
Mérsékelt emelkedéssel nyitottak a főbb nyugat-európai részvénypiacok pénteken - írja az MTI.