Csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek
Négy nap emelkedés után csökkenéssel zártak a vezető nyugat-európai tőzsdeindexek csütörtökön, a befektetők profitot realizáltak a a héten felülteljesítő banki és energetikai vállalatokon, Londonban pedig a font erősödése és az osztalékszelvény nélküli kereskedés húzta lefelé az árfolyamokat - írja az MTI.



