Nagyot esett Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után zárásra tovább növelték veszteségeiket a főbb európai tőzsdeindexek - írja az MTI.
Nagyot esett Nyugat-Európa
Gyenge kezdés után zárásra tovább növelték veszteségeiket a főbb európai tőzsdeindexek - írja az MTI.
London zöldben, Párizs és Frankfurt vörösben zárta a napot
London kivételével csökkenéssel zártak szerdán a főbb nyugat-európai tőzsdék irányadó mutatói, amelyeket a tengerentúli részvénypiacokon átsöprő újabb eladási hullám rántott magával, miközben emelkedett az amerikai államkötvények hozama, erősödött a dollár és drágult a kőolaj.
Két éve nem álltak ilyen rosszul a nyugat-európai tőzsdék
Veszteséges kezdés után két éves mélypontra gyengültek tovább a főbb tőzsdeindexek kedden az európai kereskedésben.
A vörös uralja Nyugat-Európát
Gyengüléssel indult a kereskedés kedden Nyugat-Európában.
Mínuszban zártak az európai tőzsdék
Mínuszban zártak a vezető nyugat-európai tőzsdék csütörtökön - írja az MTI.