Zöldbe válthat Európa
A New York-i és az ázsiai tőzsdék nyomdokain haladva emelkedéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai részvénypiacok pénteken - írja az MTI.
Zöldbe válthat Európa
A New York-i és az ázsiai tőzsdék nyomdokain haladva emelkedéssel nyithatnak a főbb nyugat-európai részvénypiacok pénteken - írja az MTI.
Vörösben kezdődhet a nap Budapesten
Csökkenéssel indulhat a kereskedés csütörtökön a Budapesti Értéktőzsdén (BÉT), és nap közben is folytatódhat az esés - vélik az MTI-nek nyilatkozó elemzők.
Erős veszteség után indulnak újra az európai tőzsdék
Vegyes nyitás várható a főbb nyugat-európai részvénypiacokon csütörtökön. A hangulatot meghatározza, hogy az Egyesült Államok új frontot nyitott az Európával való kereskedelmi vitákban új büntetővámok bevezetésével, amivel tovább szította a nyugtalanságot a világgazdasági növekedés lassulása miatt aggódó befektetők körében - írja az MTI.
Megnyitott a CEU Bécsben
Hétfőn megkezdődött a tanítás a CEU bécsi kampuszán - jelentette be Michael Ignatieff, az egyetem rektora az intézmény honlapján.
Mínuszban Európa és Budapest
Az elemzők által várt enyhe emelkedéssel szemben enyhe csökkenéssel nyitottak a vezető nyugat-európai és a budapesti tőzsdeindexek csütörtökön.