Ezért maradtak le a magyarok a nagy emelkedésről
A magyar befektetők jelentős része lemaradt a nagy tőzsdei áremelkedésről, amiben szerepet játszott az ingatlanpiaci áremelkedés és a kedvező feltételű lakossági állampapírok is - mondta Szántó András, az Equilor Befektetési Zrt. lakossági üzletágának igazgatója a Napi.hu-nak. Nem kizárt egy komolyabb korrekció sem a BÉT-en, azonban ezt érdemes lehet a beszállásra kihasználni.




