Megvan, mire költik az MNB 250 milliárdos osztalékát
A Magyar Nemzeti Bank 2020-ban 255,4 milliárd forint nyereséget ért el, ebből 250 milliárd forint osztalékot fizet be a költségvetésbe. Az MNB ezzel a többletforrással is hozzájárul a koronavírus-járvány következtében kialakult válság kezeléséhez és a gazdaság sikeres újraindításához.




