BUX 138469.76 0,61 %
OTP 44450 1,07 %
header

nyereség

02.
18.
15:05

Renault akkor húzott nagyot, amikor senki más

A Renault pénteken három év óta először számolt be éves nyereségről. A cég az elektromos autós átmeneten nyert nagyot, amire nagyobb hangsúlyt is fektetnek a jövőben. A gyártó közölte, hogy Clotilde Delbos pénzügyi vezető teljes munkaidőben átveszi az autómegosztási és adatszolgáltatási üzletág vezetését, miközben az elektromos és zöldebb jövőre való áttérést fokozza.

Szerző(k):
Szabó Dániel