Hatalmasra nőtt a Mol finomítói árrése, az eddigi rekord közel négyszeresére
Valószínűleg soha nem működött olyan nagy árréssel a Mol olajfinomítója, mint most. A finomítás profitabilitása máshol is nagyon megugrott, de a magyar cégnél erre még rátett egy jókora lapáttal, hogy a nyugati típusú kőolajoknál sokkal olcsóbban szerzi be az alapanyagot Oroszországból - írja a G7.




