BUX 137625.54 -0,56 %
OTP 43980 -1,94 %
header

nyereség

05.
31.
18:50

Jó negyedévet zárt a 4iG

Növelte a bevételét és a nyereségét, valamint a térség meghatározó infokommunikációs társaságává vált az első negyedévben a 4iG Nyrt. A nemzetközi pénzügyi standardok (IFRS) szerint készített beszámolójuk szerint az idei első 3 hónapban 48,9 milliárd forint értékesítési árbevételt és 2,2 milliárd forint adózott eredményt ért el. A tavalyi azonos időszakban 15,3 milliárd forint árbevétellel és 566 millió forint adózott eredménnyel zártak.

Szerző(k):
Szász Péter