Nőtt a Siemens bevétele
Növelte árbevételét és új rendeléseinek állományát a szeptember végével zárult 2017-2018-as üzleti évében a Siemens a német óriásvállalat csütörtökön közölt beszámolója szerint - írja az MTI.
Nőtt a Siemens bevétele
Növelte árbevételét és új rendeléseinek állományát a szeptember végével zárult 2017-2018-as üzleti évében a Siemens a német óriásvállalat csütörtökön közölt beszámolója szerint - írja az MTI.
Jó számokat közölt a Deutsche Telekom
Tovább növelte árbevételét és nyereségét az idei harmadik negyedévben a Deutsche Telekom (DT), a Magyar Telekom főrészvényese - írja az MTI.
Jó számokat közölt a UPC
A UPC Magyarország árbevétele 5,5 százalékkal nőtt az idei év harmadik negyedévében, a lakossági és üzleti előfizetőinek száma pedig 23 ezerrel, 865 ezerre emelkedett az előző év azonos időszakához viszonyítva - közölte a távközlési szolgáltató csütörtökön az MTI-vel.
Visszaesett a Richter nyeresége
A Richter Gedeon Nyrt. 9,077 milliárd forint adózott eredményt ért el a harmadik negyedévben, ami 43,4 százalékkal marad el az előző év azonos időszakának profitjától.
Jelentett a BMW: nem ezt várták
A harmadik negyedévben, a forgalom növekedése mellett, a piaci várakozásokat meghaladó mértékben romlott a BMW AG eredménye az amerikai-kínai kereskedelmi ellentétek, az új emissziós mérési eljárás bevezetése és a visszahívási akciók költségei miatt.